Poljoprivredna škola - Mezőgazdasági Iskola


Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 25

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 38

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 52

12. 11. 2019. PROJEKAT NA TEMU ZDRUGARSTVA

Naša škola je učestvovala u konkursu Pokrajinskog sekretarijata za poljoprivredu, vodoprivredu i šumarstvo u oblasti podizanja kvaliteta vaspitno-obrazovnog procesa srednjeg obrazovanja na temu zadrugarstva. Autor Projekta -prezentacije ,,Značaj zadružnog organizovanja za poljoprivrednike i kvalitet života u ruralnim sredinama" je bila Mirjana Ivanović. Osvojeno 1. mesto – učestvovalo je 6 srednjih škola. Škola je dobila novčanu nagradu.

U realizaciji projekta su učestvovali profesori preduzetništva i učenici. Realizovane aktivnosti: dana 12. 11. 2019. poseta učenika 4-1, 4-2, 4-6, 4-3 i profesora preduzetništva: Žilić Danica, Lerik Lajoš i Mirjana Ivanović Opštoj zadruzi u Turiji i poljoprivrednog seoskog gazdinstva Tatić kao primer ,,dobre prakse“. Edukacija učenika o zadrugarstvu i širenju preduzetničkok duha za učenike. Cilj Projekta: Primena stečenih znanja u praksi, shvatanje značaja zadrugarstva, zadružnih principa, načina osnivanja i upravljanja zadrugom.Opstanak za one koji se međusobno povezuju, zajedno nastupaju na tržištu i grade budućnost na selu.

 

 

Vi ste ovde: Упис 2019 / Школски живот / Такмичења и резултати / 12. 11. 2019. PROJEKAT NA TEMU ZDRUGARSTVA