Članke za vanredne učenike

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 25

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 38

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 52

U Pojoprivrednoj školi postoji mogućnost vanrednog školovanja. Pravo na upis stiču svi stariji od 17 godina koji prvi put upisuju srednju školu kao i oni koji nisu završili srednju školi i oni koji žele da se dokvalifikuju ili prekvalifikuju sa jednog na drugi obrazovni profil.

Školovanje za vanredne učenike moguće je za sve obrazovne profile na kojima se školuju i redovni učenici (poljoprivredni tehničar, veterinarski tehničar, prehrambeni tehničar, tehničar hortikulture, mesar, pekar, proizvođač prehrambenih proizvoda, cvećar-vrtlar, rukovalac-mehaničar poljoprivredne tehnike).

Novčana naknada za vanredno školovanje utvrđuje se u skladu sa Zakonom.

Više informacije i raspored vanrednih ispita možete dobiti preko menija Dokumenti.

Kontakt osoba za vanredne učenike je Ildiko Udvardi (mobilni telefon: 065/66-03-009, ili prijem u školi svaki četvrtak od 8,00 do 10 časova)

Nema više članaka u ovoj kategoriji. Ako se prikazuju potkategorije, one mogu da sadrže članke.

Vi ste ovde: Школа / Ванредним ученицима