Poljoprivredna škola - Mezőgazdasági Iskola

Članke za vanredne učenike

U Pojoprivrednoj školi postoji mogućnost vanrednog školovanja. Pravo na upis stiču svi stariji od 17 godina koji prvi put upisuju srednju školu kao i oni koji nisu završili srednju školi i oni koji žele da se dokvalifikuju ili prekvalifikuju sa jednog na drugi obrazovni profil.

Školovanje za vanredne učenike moguće je za sve obrazovne profile na kojima se školuju i redovni učenici (poljoprivredni tehničar, veterinarski tehničar, prehrambeni tehničar, tehničar hortikulture, mesar, pekar, proizvođač prehrambenih proizvoda, cvećar-vrtlar, rukovalac-mehaničar poljoprivredne tehnike).

Novčana naknada za vanredno školovanje utvrđuje se u skladu sa Zakonom.

Više informacije i raspored vanrednih ispita možete dobiti preko menija Dokumenti.

Kontakt osoba za vanredne učenike je Ivana Stojanović (mobilni telefon: 064/501-28-45)

Okružno prvenstvo u stonom tenisu

Domaćin: STK “Spartak” Subotica 17.10.2018.

Iz naše škole su učestvovali 2 učenika: 1. Balgavi Rajmon III-8
2. Tari Adam III-4

Profesorica fizičkog vaspitanja je ih vodila sa sopsvenim kolima od
Bačke Topole do Subotice i nazad.
Dan odlaska 17.10.2018, dan dolaska 17.10.2018.
PS. - 196412km, KS. - 196499km.

Učenici su postigli lepe rezultate: SREDNJA ŠKOLA 2. MESTO
I 3. MESTO U POJEDINAČNOJ
KONKURENCIJI.

tenis

OPŠTINSKOG TAKMIČENJA U STONOM TENISU

Kao i prethodne godine, i ovu sezonu školskih takmičenja započinjemo sa stonim tenisom. Takmičenje se
odvijalo u u pojedinačnoj i ekipnoj konkurenciji.
Organizitor opštinskog školskog takmičenja: O.Š. Čaki Lajoš, Bačka Topola i Poljoprivredna škola, Bačka
Topola
Učesnici takmičenja SREDNJE ŠKOLE:
1. POLJOPRIVREDNA ŠKOLA, Bačka Topola; Učenici: Balgavi Rajmond, Mladen Horvat, Josip Dulić, Tari
Adam.
2. SREDNJA TEHNIČKČA ŠKOLA “Šinkovič Jožef”, Bačka Topola; Učenici: Vaslavik Ištvan, Doskoč
Adam.
3.GIMNAZIJA ”Dositelj Obradović”, Bačka Topola; Učenici: Bakoš Lila, Žiga Reka, Kovač Katona Lila.

Prvoplasirani pojedinci i ekipe, stekli su pravo nastupa na okružnom prvenstvu, koje će se održati po kalendaru
takmičenja 17.10.2018. god. u Subotici.
Pojedinačni plasman – devojčice:
1. Kovač Katona Lila, gimnazija “Dositelj Obradović”
2.Bakoš Lila, gimnazija “Dositelj Obradović”
3. Žiga Reka, gimnazija “Dositelj Obradović”.

Pojedinačni plasman – pioniri:
1.Balgavi Rajmond, POLJOPRIVREDNA ŠKOLA, Bačka Topola,
2. Tari Adam, POLJOPRIVREDNA ŠKOLA, Bačka Topola,
3. Vaslavik Ištvan, SREDNJA TEHNIČKA ŠKOLA “Šinkovič Jožef”, Bačka Topola

Ekipni plasman – pionirke:
1. GIMNAZIJA “DOSITELJ OBRADOVIĆ”
Ekipni plasman – pioniri:
1. SREDNJA POLJOPRIVREDNA ŠKOLA

tenis

tenis2

tenis3

Vi ste ovde: Škola / Vanrednim učenicima