Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 25

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 38

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 52

09 -10. 11. 2019. SEMINAR, SOMBOR

9. i 10. novembra 2019. god., u Centru za stručno usavršavanje zaposlenih u obrazovanju Sombor, održan je seminar “Kvalitetno obrazovanje za svu decu, modul 2:Aktivnosti za podršku svim učenicima- diferencijacija nastave“.Ovaj seminar, nastavak je obuke realizovane 2017. i 2018. godine pod nazivom „Nastavnici kao nosioci kvalitetnog obrazovanja za svu decu“, koja je akreditovana kao program stručnog usavršavanja nastavnika od posebnog interesa. Organizator je Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, Jedinica za socijalnu inkluziju uz podršku UNICEF-a. Seminar su realizovale prof. dr Sanja Filipović i Stamenka Sudar, psiholog Srednje ekonomske škole. Učesnici seminara bili su prosvetni savetnici-spoljni saradnici, sa teritorije Školskih uprava Sombora i Zrenjanina.