Dan skole 28.11.

Драги ученици и колеге,

поводом Дана школе (28. новембар), директор је расписао конкурс за многа радна места на која можете да конкуришете до петка, 24. новембра, до 14:00 часова. Детаљи конкурса налазе се на огласној табли и у прилогу окружници.Пријаве можете предати у библиотеку.

Уједно вас обавештавамо де ће се у петак, 01. децембра, настава реализовати скраћено за послеподневну смену. За преподневну смену, настава се организује редовно.

Отворен је конкурс из предузетништва за ученика 4. разреда. Све потребне информације добићете од професора предузетништва.

За ученике поподневнесмене организује се квиз знања. Екипе се формирају у оквиру разреда и пријављују се код разреднихстарешина.

У обе смене ће се одиграти и пријатељска фудбалска утакмица: ученици-професори.

Све информације и пријаве ће те извршити код професора физичког васпитања, који ће формирати екипе.

Желимо свима леп, насмејан и пријатан Дан школе!

директор школе: Тибор Тот

Vi ste ovde: Početna / Članke za početnu stranu / Dan skole 28.11.