Cikkek a Sun Company részére

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 25

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 38

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 52

2008-ban az iskolán belül megalapult a SUN COMPANY tanulói munkaközösség. A munkaközösség vállalkozásként működik és minden iskolaévben más neve van. Ebben az iskolaévben SUNFLOWERS név alatt tevékenykedik.

A vállalkozás mentora Žilić Danica vállalkozástan tanárnő.

A vállalkozás célja, hogy fejlesszük tanulóink vállalkozószellemét, valamint fejlesszük tanulóink önmegvalósítását, kreativitását, csoportmunkában való részvételeét és felelősségtudatát.

Ebben a kategóriában nincsenek cikkek. Ha megjelennek ezen az oldalon az alkategóriák, akkor azok tartalmazhatnak cikkeket.

Ön itt van: Iskola / SUN COMPANY