Cikkek magántanulók részére

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 25

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 38

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 52

A Mezőgazdasági Iskolában lehetőség van magánúton tanulni. Beíratkozásra jogosult minden olyan 17 évtől idősebb személy, aki először íratkozik közéiskolába vagy nem fejezte be a középiskolát, illetve akik tovább- vagy átképeznék magukat egyik szakról a másikra.

Magántanulóként bármely szakra íratkozhatnak, melyeken a rendes tanulók is tanulnak (mezőgazdasági technikus, állategészségügyi technikus, élelmiszeripari technikus, hetnes, pék, élelmiszertermelő, virágtermesztő és konyhakertész, mezőgépkezelő és -szerelő).

A magántanulók iskoláztatási költségeit a törványi előírásokkal összhangban határoztuk meg.

Bővebb információk és a vizsgaidőpontok a Dokumentumok menüpont alatt találhatók.

Kapcsolattartó személy: Udvardi Ildikó (mobiltelefonszám: 065/66-03-009, személyesen az iskolában csütörtökönként 8-10 óra között)

Ebben a kategóriában nincsenek cikkek. Ha megjelennek ezen az oldalon az alkategóriák, akkor azok tartalmazhatnak cikkeket.

Ön itt van: Iskola / Magántanulóknak