Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 25

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 38

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 52

Értesítés

Kedves kollegák és kedves tanulók!

Értesítünk mindenkit, hogy pénteken, december 21-én van az utolsó tanítási nap. Az bizonyítványosztás az osztályfőnökökkel való egyeztetés alapján történik.

Elkészült a pótoktatások órarendje is, melyet a hírdető táblán és az iskola honlapján megtalálhattok.

A második félév január 15-én (kedden) kezdődik, a hétfői órarend alapján.

A második félévben az első szombat (január 19), munkaszombat lesz, a pénteki órarend alapján.

Az első héten a régi órarend szerint folyik a tanítás és a második héttől az új órarend lesz érvényben (január 21-től).

Minden tanulónknak és dolgozónknak kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog, eredményes új évet kívánunk!

Ön itt van: Iskola / Archívum / Cikkek a főoldalra / Értesítés