Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 25

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 38

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 52

péntek, 2016.06.03.

Tisztelt,

pénteken, június 3-án ünnepélyes program keretében elbúcsúztatjuk a végzőseinket.

A pénteki nap a végzősök fényképezkedésével kezdődik, amelyet az utolsó osztályfőnöki óra követ és a tanulók illetve szüleik vendéglátásával folytatódik. Az ünnepi program а ballagást követően a tornateremben lesz megtartva.Este pedig folytatódik az ünnepség Panonijan a szerb nyelven tanulók részére, illetve a Cseri csárda étteremben a magyar nyelven tanulóknak.

Csütörtökön és szerdán a délutáni váltás tanulóinak rövidített órák lesznek tartva (minden tanóra З0 perces míg a szünetek 5 percesek lesznek), pénteken az egész iskolában nem lesz tanítás, hanem minden osztály az előlátott program szerinti feladatát kell hogy megvalósítsa. A feladatokat az osztályfőnökök fogják részletesen ismertetni.

Megkérjük a tanulókat, hogy a firkafalra felkerülő képeket, amelyeket a diákjaink készitenek, NE BÁNTSÁTOK!

Még egyszer szeretnénk gratulálni a végzős diákoknak és reméljük, hogy az itt töltött diákévekre szeretettel fognak visszaemlékezni. J

Kedves ballagók, sok sikert kívánunk a továbbiakban, sok- sok sikert a tanulmányaitok folytatásában, a munkában és a magánéletben...

iskolaigazgató: Tóth Tibor

Ön itt van: Iskola / Archívum / Cikkek a főoldalra / péntek, 2016.06.03.