Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 25

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 38

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 52

2019.06. 01. PÁPALÁTOGATÁS, CSÍKSOMLYÓ

PÁPALÁTOGATÁS - CSÍKSOMLYÓI UTAZÁS 2019.

Ferenc pápa június 1-jei csíksomlyói látogatása alkalmából a Rákóczi Szövetség együttműködésben a Miniszterelnökség egyházi ügyekért felelős államtitkárságával utazási pályázatot hirdet Kárpát-medencei középiskolák, egyházi közösségek 13 és 19 év közötti fiataljainak.

A Rákóczi Szövetség Diákutaztatási Programja keretében az utazásban résztvevő diákok számától és az utazás távolságától függően akár 400 ezer forint utazási támogatásban is részesítheti a sikeres pályázókat.

A pályázatot 2019. április 1-ig nyújthatják be a Rákóczi Szövetség honlapján (www.rakocziszovetseg.org).

A Rákóczi Szövetség Diákutaztatási Programja tavaly mintegy 400 középiskola 15 000 diákjának teremtett utazási lehetőséget. A program idén is folytatódik, a március 15-i nemzeti ünnep alkalmából 116 középiskola több mint 5000 tanulója utazott legalább egy határ átlépésével ünnepelni.

Ön itt van: Iskola / A Rákóczi szövetség tevékenységei iskolánkban / 2019.06. 01. PÁPALÁTOGATÁS, CSÍKSOMLYÓ