Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 25

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 38

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home4/poljosk/public_html/poljoskola.edu.rs/plugins/content/imageshow/imageshow.php on line 52

2019. 09. 26 - 29. I. RÁKÓCZI TÁBOR, BALASSAGYARMAT

I. RÁKÓCZI TÁBOR, BALASSAGYARMAT

Határontúli és anyaországi diákok találkoztak Balassagyarmaton szeptember utolsó hétvégéjén.  A 2019-es év II. Rákóczi Ferenc emlékéve. A Nógrád Megyei Polgárőr Szervezetek Szövetségének (NMPSZSZ) és a Rákóczi Szövetségnek támogatásával Kárpát-medencei diáktábort szerveztek a Nyírjes üdülőben, ahová Csapról (Kárpátalja), Nagyváradról (Partium), Topolyáról (Délvidék) és Békéscsabáról érkeztek diákok és kísérő tanáraik. A  tábor színes programokkal várta a fiatalokat. Az érkezés estéjén Kobl Gábor bűnmegelőzési tanácsadó csapatépítő játékai segítették a kezdetben még egymásnak ismeretlen diákok között kialakítani az összhangot.

Intézményünkből Éter P. Bettina ifjúsági vezető kíséretében Balassa Anita, Lukács Melissza, Halász Mercédesz és Lajkó Laura III6 osztályos tanulók vettek részt a négynapos táborban.

DSC 0030  DSC 0050

DSC 0027  DSC 0031

DSC 0136  DSC 0089

DSC 0174  DSC 0183