Poljoprivredna škola - Mezőgazdasági Iskola

Cikkek

2020.januar 27.

Kedves tanulók,

Hétfőn, január 27-én van Szent Száva ünnepe. A tanulók 7.00-tól 8.00 óráig lesznek iskolában. Utána, akik szeretnének, résztvehetnek a 9.00 órakor kezdődő liturgián. A Szent Száva előadás délután 17.00 órakor kezdődik a színházteremben. Aki teheti, vegyen részt az ünnepségen.

Ez alkalommal is megjutalmazzuk az első félévben legjobb eredményt elért osztályokat és tanulókat.

Iskolánk minden tanulójának és dolgozójának gratulálok védőszentünk,

Szent Száva napja alkalmából!

                                                                                                                                                                                                          iskolaigazgató: Tóth Tibor

Ön itt van: